(03664) 24 16 50, (03664) 24 21 84

bishopbongai@gmail.com

DIOCESAN HEAD

 

 

Bishop Thomas Pulloppillil was born on July 14, 1954, in Nadukani, Kothamangalam Diocese, in the southern state of Kerala. He was ordained a priest on April 6, 1981. He taught and served as Administrator of Oriens Theological College in Shillong

RECENT BLOG

Ashirwad Bongaigaon

Ashirwad Bongaigaon

2017-08-11
Success Story of Ashirwad Bongaigaon

Success Story of Ashirwad Bongaigaon

2017-08-12